Nigdy nie zastanawiałam się, jaki jest koszt wykonania jednej kanapki. Przełom nastąpił w momencie, gdy postanowiłam solidnie przyjrzeć się miesięcznym wydatkom na pożywienie mojej rodziny. Oglądam z każdej strony, każdą złotówkę. Analizuje, kalkuluje, szukam sposobów na to, aby oszczędzić (tak wiem, powinnam się leczyć). Jednak mimo wszystko, chcę wiedzieć na co wydaję moje pieniądze.

Zaznaczam, że nie kupuję byle jakich produktów. Oprócz ceny, liczy się dla mnie również jakość. Jestem niczym Sherlock Holmes – prześwietlam produkty, wertuje gazetki reklamowe, tylko i aż po to, aby trochę zaoszczędzić.

Dziś prześwietlam kanapkę. Jedną zwykłą z dodatkami takimi jak serwuję rodzinie. Cena uzależniona jest od rodzaju chleba, sklepu z którego pochodzi oraz wykorzystanych do niej dodatków.

Chleb – robiony na zakwasie, kupiony w piekarni – całość – 2,40 zł (13 kromek) – 0,18zł

Masło – ok. 0,20zł

Ser żółty (19,90zł/kg – plaster – 0,27zł

Wędlina (19,90zł/kg) – plaster – 0,19zł

Koszt całkowity – 0,84zł

To co wyliczyłam to taka baza, podstawowe składniki, które można modyfikować w zależności od upodobań, ale generalnie już wiem, że na śniadanie jadam 2 kanapki więc wydaję na nie ok. 1,68zł.

Całkiem przyzwoita cena.

Jeżeli spodobał Wam się ten post to dajcie proszę znać w komentarzu lub na facebooku.

Niebawem zrobię wyliczenia i koszty innego posiłku, także wypatrujcie.