Twoja podróż Bożena Michońska | Bożena Michońska – Coach PCC ICF - Grodzisk Mazowiecki
Twoja podróż Bożena Michońska | Bożena Michońska – Coach PCC ICF - Grodzisk Mazowiecki 4 grudzień 2018r. Twoja podróż Bożena Michońska | Bożena Michońska – Coach PCC ICF - Grodzisk Mazowiecki Bożena Michońska

Twoja podróż


Drogi Podróżniku,

Jeśli właśnie wyruszyłeś w podróż, której celem jest zmiana w Twoim życiu i wiedziony ciekawością lub potrzebą dotarłeś na moją stronę, wiedz, że jestem Ci bardzo wdzięczna za te odwiedziny. Wiedz także, że jestem gotowa towarzyszyć Ci na tej drodze jako Coach, jeśli tylko wyrazisz takie życzenie.

Jestem przygotowana do podróży z Tobą, spakowałam już swoją walizkę, choć nie wypełniłam jej po brzegi. Włożyłam do niej wszystko co nam się przyda w drodze – moje doświadczenie coacha i wieloletniego managera, moje pasje, wartości, inspiracje, marzenia i głębokie przekonanie o nieograniczonych możliwościach człowieka do przekraczania samego siebie. I bez znaczenia jest na jak długo wyruszymy, zostawiłam w walizce sporo miejsca na nasze wspólne doświadczenia i przygody.

Jeśli więc rozejrzysz się tu trochę i stwierdzisz, że warto zaprosić mnie w Twoją podróż, daj proszę znać. Dane kontaktowe umieściłam w osobnej zakładce.

Niezależnie od tego czy nasze drogi się przetną, czy pójdziesz w innym kierunku, w innym towarzystwie, życzę Ci niezłomnej wiary w Twoje możliwości i realizacji marzeń (wiem po sobie, że to jest więcej niż możliwe)!